دوازده ذغال برتر قلیان در سال 2020 

افراد زیادی هستند که قلیان را به سیگار ترجیح می دهند. انواع مختلفی از زغال برای پر کردن قلیان و لذت بردن از یک جلسه طولانی در دسترس است. ذغال های مختلف دارای ویژگی ها و خصوصیات مختلفی مانند روشنایی سریع ، زمان سوختن متفاوت ، مزه متفاوت و همینطور هستند.

1- ذغال چوب قلیان – 100 قطعه

ذغال مکعب

طراحی V شکل این ذغال با سوخت و جریان هوا بهبود یافته است. یک جعبه شامل 100 قطعه زغال چوب قلیان است. زغال چوب های با کیفیت عالی ، بلافاصله حتی با یک جرقه، شعله ور می شوند. این ذغال سنگ همچنین دود بسیار کند و پایداری تولید می کند تا دوام بیشتری داشته باشد. علاوه بر این ، این ذغال محصولی کاملاً طبیعی بوده و حاوی هیچ ماده افزودنی شیمیایی نیست.

این ذغال برای سالن های قلیان مناسب است. یک جعبه آن شامل 10 قطعه رول ذغال است و هر رول 10 قطعه ذغال قلیان دارد. علاوه بر این ، این نوع ذغال به طور مداوم و بدون هیچ جرقه می سوزد. زغال چوب قلیان را با کمک مشعل سیم پیچ یا شعله باز روشن کنید.

2- زغال نارگیل تیتانیوم 

این ذغال نارگیل آلی حاوی پوسته های نارگیل فشرده شده است. جعبه ذغال قلیان حاوی 108 قطعه مکعب ذغال است. برای سوزاندن زغال در لوله های قلیان فقط به یک مشعل نیاز دارید. این ذغال بسیار دوستدار محیط زیست است. شما این ذغال ها را با قیمت مناسب دریافت می کنید. ذغال همچنین تولید گرمای مداوم و بدون انتشار پوشش خاکستری کثیف را فراهم می کند. علاوه بر این ، وقتی ذغال می سوزد ، در لوله های قلیان خود درخشش قرمز ثابتی مشاهده می کنید.

این ذغال چوب قلیان فاقد بو و مواد شیمیایی است. علاوه بر این ، شما نیازی به تنظیم دمای این ذغال برای سوزاندن در کاسه قلیان ندارید. تمام قرص ها در طی 20 تا 30 ثانیه آتش می گیرند. ذغال نارگیل همچنین برای لوله های قلیان و سالن های قلیان مناسب است. ذغال نارگیل حاوی مواد افزودنی شیمیایی نیست. همچنین باید ذغال قلیان را به کمک شعله باز یا مشعل ذغال بسوزانید.

3- ذغال روشنایی سریع shisha

 ذغال قلیان با کیفیت عالی است. این ذغال دارای اشتعال آسان و سریع می باشد. یک جعبه واحد شامل 100 قطعه زغال چوب قلیان است. این ذغال برای استفاده در منزل ، باغ و …است. قطر این ذغال قلیان 33 میلی متر است.این ذغال همچنین به طور واضح و برای مدت زمان طولانی مشتعل می شود. این ذغال پهن است ، بنابراین شما می توانید گرمای بیشتری داشته باشید. علاوه بر این ، زغال چوب هیچ طعمی ندارد و طعم دخانیات را خراب نمی کند.

علاوه بر این ، این زغال سنگ قلیان مدت زمان زیادی گرما را حفظ می کند و می توانید برای بار دوم نیز از آن استفاده کنید. این ذغال های قلیان برای استفاده در سالن های قلیان ایده آل هستند. علاوه بر این ، این نوع ذغال دود غلیظی ایجاد نمی کند. شما از این ذغال قلیان بدون صرف هزینه های زیاد لذت می برید.

4- زغال چوب مکعب-100درصد طبیعی

ذغال حلقه ای

این زغال چوب قلیان از عصاره نارگیل 100٪ خالص ساخته شده است. وزن کل این ذغال 1 کیلوگرم است. شما 90 قطعه مکعب ذغال را در یک بسته دریافت می کنید. هر یک از مکعب های ذغال سنگ سه برابر بیشتر از زغال چوب معمولی قلیان ماندگار است. علاوه بر این ، این ذغال به طور مداوم و بدون هیچ جرقه می سوزد. زغال چوب نارگیل همچنین حاوی هیچ نیترات یا گوگردی نیست.این نوع زغال قلیان دارای طعم طبیعی آن است و بر طعم تنباکو تاثیر نمی گذارد.
علاوه بر این ، شکل صاف این ذغال سنگ دمای سیگار کشیدن قلیان را تنظیم می کند. این ذغال ها به تنباکو نمی سوزند. ذغال چوب فقط حاوی پوسته نارگیل ، آب و تاپیوکا ارگانیک است. کیفیت عالی این ذغال سنگ باعث سوزش یکنواخت و طولانی مدت می شود. این محصول بسیار سازگار با محیط زیست است. شما این ذغال سنگ ها را با قیمتی مقرون به صرفه دریافت می کنید.

5- ذغال نارگیل 100 درصد طبیعی

این ذغالهای نارگیل 100٪ طبیعی قلیان به شکل مناسب مکعب ها در می آیند. ذغال چوب قلیان عاری از بو نیست. این مکعب های ذغال شکسته نمی شوند. این ذغال هیچ طعمی ندارد.این زغال های طولانی مدت 1.5 ساعت می سوزند و خاموش نمی شوند. هنگامی که ذغال می سوزد ، شما نیز در لوله‌های قلیان خود درخشش قرمز ثابتی خواهید دید. این یکی از بهترین ذغال های قلیان برای خرید است.(برای خرید این نمونه ذغال می توانید به فروشگاه آنلاین کاسپین زغال مراجعه کنید.)

علاوه بر این ، شما نیازی به تنظیم دمای این ذغال سنگ برای سوزاندن در کاسه قلیان ندارید. ذغال سنگ همچنین تولید گرما و خروجی پایدار و بدون انتشار خاکستر کثیف بیش از حد را فراهم می کند. هر یک از مکعب ها 25 میلی متر قطر دارند. این ذغال هیچ ماده افزودنی شیمیایی ندارد. شما همچنین دود تمیز از این ذغال سوزاننده دریافت می کنید. شما باید این نوع ذغال قلیان را به کمک مشعل ذغال یا شعله باز روشن کنید.

6- ذغال قلیان Incense

این ذغال قلیان دارای روشنایی خود به خودی همراه است. قرص های ذغال سنگ به آرامی و به طور مساوی می سوزند. این ذغال چوب برای استفاده در کنار مشعل بخور رزین یا قلیان کاملاً مناسب است. قرص های ذغال فاقد دود هستند. این ذغال سنگ هیچ نوع بویی ندارد.  این ذغال سنگ در هلند تولید می شود. علاوه بر این ، شما از این ذغال سنگ برای بهبودی و آروماتراپی استفاده می کنید.

هر یک از قرص ها ابعادی کمتر از 32 میلی متر دارند. این ذغال چوب قلیان حداکثر نیم ساعت می سوزند. هر یک از قرص ها در طی 20 تا 30 ثانیه آتش می گیرند. این ذغال برای سوزاندن رزین ها ایده آل است. شما سه حلقه ذغال را در یک بسته واحد دریافت می کنید. 

7-ذغال قلیان نارگیلی-ذغال 100 درصد آلی

ذغال

این ذغال قلیان 100٪ آلی هستند. این ذغال از عصاره ی نارگیل ساخته شده است. برای سوزاندن زغال چوب در لوله های قلیان فقط به یک مشعل نیاز دارید. هر جعبه از این ذغال چوب شامل 108 عدد ذغال نارگیل برای قلیان است. هر ذغال به مدت 40 تا 50 دقیقه برای یک جلسه قلیان می سوزد. علاوه بر این ، این ذغال قلیان عاری از بو و مواد شیمیایی است. این ذغال سنگ هیچ طعمی ندارد.

این ذغال محصول اندونزی است. شکل مستطیلی منحصر به فرد ذغال نیز خاکستر کمتری ایجاد می کند. علاوه بر این ، شکل مستطیل همچنین مانع از جمع شدن زغال در بالای کاسه قلیان می شود. با این حال ، این زغال های بدون مواد شیمیایی برای روشن شدن نیاز به شعله باز یا مشعل برقی دارند. ذغال نارگیل برای سالن های قلیان ایده آل است.

8- ذغال روشنایی سریع ring

این ذغال قلیان 38 میلی متر قطر دارد. طراحی حلقه ویژه این ذغال اجازه می دهد تا عبور جریان هوا از ذغال افزایش یابد تا زمان سوختن بیشتر شود. این ذغال با بالاترین کیفیت طی 30 ثانیه به راحتی آتش می گیرند. ذغال هیچ دود غلیظی رها نمی کند و برای مدت زمان طولانی می سوزد. بسته این ذغال قلیان حاوی 100 قطعه حلقه زغال چوب است. علاوه بر این ، هر یک از حلقه های زغال سنگ 45 دقیقه تا 1 ساعت دوام می آورد.

می توانید برای کاسه های قلیان قیف و گرداب از این ذغال استفاده کنید. برای سوزاندن یکنواخت تنباکو ، باید زغال را در وسط کاسه قلیان قرار دهید. علاوه بر این ، به آزادسازی بیرونی و داشتن گرما مستقیم در مرکز کاسه کمک می کند. این ذغال همچنین برای صرفه جویی در زمان تهیه قلیان مناسب است. این یکی از بهترین ذغال های قلیان است.

 

9- ذغال روشنایی سریع 33 میلی متر 

این ذغال قلیان در هلند ساخته می شود.این ذغال حتی با یک عدد کبریت سوزش فوری را امکان پذیر می کند. جعبه این ذغال شامل 100 بریکت است. هر یک از ذغال ها به قطر 33 میلی متر است. قرص های زغال همچنین دارای پوشش شیمیایی برای آتش گرفتن نمی باشد. علاوه بر این ، این قرص ها وقت شما را برای آماده شدن برای مصرف قلیان تلف نمی کنند. هر یک از قرص های زغال چوب 25 تا 30 دقیقه دوام می آورد.

علاوه بر این ، زغال سوزش ناهموار را فراهم نمی کند. این ذغال برای سالن های قلیان مناسب است. ذغال همچنین نیازی به نظارت بر دمای قلیان ندارد. علاوه بر این ، این ذغال بدون بو می باشد و دود غلیظ و شفافی منتشر می کند. این ذغال همچنین به راحتی در مینی گلدان قرار می گیرد. این محصول یک خرید هوشمند با قیمت مقرون به صرفه است.

10-ذغال قلیان با کیفیت فوق العاده

 

ذغال قلیان از کیفیت عالی برخوردار است. یک جعبه از این ذغال چوب شامل 100 قرص در 10 رول است. قرص های زغال را دارای قطر 35 میلی متر می باشد. اینها زغال آماده استفاده و فوری هستند. این ذغال قلیان نیز عاری از بوی بد و خفه کننده است. علاوه بر این ، به راحتی می توانید این ذغال ها را با یک کبریت روشن کنید. هر یک از ذغال ها بعد از احتراق تا 45 دقیقه دوام می آورند. علاوه بر این ، قرص های زغال پیچیده شده با فویل آلومینیوم نیز کیفیت خود را از دست نمی دهند.

این ذغال قلیان به طور مساوی و به آرامی می سوزند. این ذغال زمان بسیار کمی می گیرد تا قلیان آماده شود. علاوه بر این ، این زغال برای سفر شما بسیار مفید و به راحتی قابل حمل است. این ذغال به دلیل کیفیت عالی و ویژگی بی بو بودن ارزش خرید را دارد. زمان سوختگی آن بسیار زیاد ​​است.

11- ذغال قلیان 20 قطعه-2 روله

این زغال سنگ ها آماده استفاده از محصولات برای تجربه فوری سیگار کشیدن قلیان شما هستند. ذغال سنگهای شیشا فقط برای اشتعال نیاز به یک کبریت دارند. شما یک جفت رول زغال دریافت می کنید. هر رول حاوی 10 قطعه ذغال نارگیل است. ذغال های 40 میلیمتری به طور مساوی می سوزند و همچنین نیازی به تنظیم مرتب دما نیست. علاوه بر این ، این ذغال ها به آرامی می سوزند. زغال قلیان نیز بلافاصله می سوزد اما برای مدت طولانی به شما امکان می دهد تا بدون هیچ گونه عجله ای از قلیان خود لذت ببرید.

می توانید از این ذغال برای سالن های قلیان استفاده کنید. علاوه بر این ، نیازی نیست که برای تهیه قلیان خود با این ذغال تلاش زیادی کنید. علاوه بر این ، بیش از یک نفر می تواند از قلیان با زغال با کیفیت بالا لذت ببرد. همچنین می توانید از دود تمیز و غلیظ این ذغال ها لذت ببرید. قطعاً یکی از بهترین ذغال های قلیان است.

12- ذغال جعبه 40 میلی متری

 

شما در قطعه های 40 میلیمتری جمعاً 100 قطعه زغال قلیان دریافت می کنید. هر رول حاوی 10 قطعه زغال قلیان است. زغال با کیفیت عالی باعث اشتعال فوری می شود. این ذغال های مناسب قلیان با شعله باز یا فندک به راحتی آتش می گیرند. همچنین قلیان خود را با یک تکه از این ذغال برای مدت 25 تا 30 دقیقه آماده می کنید. علاوه بر این ، این ذغال های قلیان که به راحتی قابل اشتعال هستند ، دارای یک ماده شیمیایی  قابل اشتعال هستند.

 شما نیازی به نظارت مکرر دما ندارید. این ذغال برای سالن های قلیان ایده آل است.این نوع ذغال ساخته هلند است. علاوه بر این ، این زغال سنگ های قلیان پس از باز شدن کاملاً آماده استفاده هستند.

 

انواع ذغال سنگ قلیان چیست؟

معمولاً دو نوع زغال سنگ اولیه قلیان در بازار وجود دارد.

ذغال روشنایی سریع

اگر مبتدی باشید ، پس این ذغال برای شروع ایده آل است. به طور کلی ، این ذغال قلیان با پایه های مختلف همراه است. این پایه ها با تلاش کمتری باعث سوزاندن زغال قلیان سریعتر می شوند. معمولاً ذغال با پوشش گوگرد معمول است و ذغال را سریعتر از هر چیزی گرم می کند. برای شرایط اضطراری ، این زغال ها مناسب هستند. به طور کلی ، این نوع ذغال شکل یک حلقه یا دایره را دارد و هر یک از قطعات دارای قطر 33 تا 40 میلی متر است.

ذغال روشنایی سریع برای مسافرت بسیار مناسب است. از طرف دیگر ، این ذغال دارای بوی نامطبوع است.این ذغال طور معمول حداقل خروجی حرارت را تحویل می دهد. این زغال سنگ قلیان معمولاً تا 45 دقیقه روشن می ماند. به راحتی می توانید ظرف 3 تا 5 دقیقه زغال را آتش بزنید. عموماً از هسته می سوزد و وقتی به درستی گرم می شود ، به رنگ نارنجی مایل به قرمز تبدیل می شود. استفاده از توری با سطح مقاوم در برابر حرارت راه ایده آل برای تهیه زغال است.

ذغال طبیعی

برای اینکه از یک جلسه طولانی قلیان لذت ببرید ، پس این ذغال طبیعی قلیان برای شما ایده آل است. این زغال ها معمولاً از پوسته های نارگیل تهیه می شوند. ذغال های تولید شده به طور طبیعی کاملاً سازگار با محیط زیست هستند. این نوع ذغال تمایل به ماندگاری بیشتر از انواع دیگر زغال قلیان دارد. برای سوزاندن زغال به یک منبع حرارت بالا و مداوم نیاز دارید.

به طور معمول ، شما این ذغال سنگ ها را به شکل مکعب دریافت می کنید. ذغال طعم خام قلیان را ارائه می دهد. معمولاً این پوسته های نارگیل برای احتراق کامل حدود 10 دقیقه زمان می برند. با استفاده از مشعل سیمان الکترونیکی ، می توانید زغال را به زحمت بسوزانید. هنگامی که زغال گرمای مناسب را میگیرد ، از رنگ سیاه به نارنجی مایل به قرمز تبدیل می شود. این ذغال سنگ هیچ بوی بد یا شیمیایی از خود ساطع نمی کند. زغال سنگ برای احتراق مناسب مدت زمان طولانی طول می کشد. از طرف دیگر ، آنها همچنین گرما را برای مدت طولانی حفظ می کنند.

چگونه ذغال سنگ قلیان را روشن کنیم؟

روش های مختلفی برای احتراق زغال سنگ قلیان وجود دارد.

ذغال قلیان فوری

به طور معمول ،روشن کردن زغال های سریع قلیان ما کمتر از پنج دقیقه زمان می برد. برای روشن کردن آن می توانید از یک فندک معمولی استفاده کنید. این فرایند احتراق برای مبتدیان یا افرادی که از جلسه سریع قلیان لذت می برند مناسب است. این ذغال سنگ های سریع سوز نیز برای سفر ایده آل هستند. برای روشن کردن ذغال سنگ نیازی به تجهیزات دیگری ندارید. می توانید برای مدت زمان محدودی از جلسه لذت ببرید. این ذغال سنگ های سریع می توانند بوی شیمیایی داشته باشند و این می تواند بوی شیوش شما را تحت تأثیر قرار دهد.

اجاق گاز برقی برای ذغال قلیان

این مورد برای دوستداران قلیان ضروری است. اجاق گاز امن ترین ، سریعترین راه احتراق ذغال را فراهم می کند. برای به دست آوردن بهترین نتیجه از زغال سنگ طبیعی قلیان ، باید مشعل ذغال سنگ قلیان را انتخاب کنید. عموماً این اجاق گاز نسبت به سایر مراحل معمول روشنایی قلیان هزینه بالایی دارد. مشعل کارکرد آن بسیار آسان است. فقط کافی است مشعل را وصل کنید و ببینید عنصر به رنگ قرمز مایل به قرمز است. سپس باید زغال سنگ ها را بگذارید و بعد از هر 2 دقیقه آنها را بچرخانید. هنگامی که زغال سنگ به رنگ نارنجی تبدیل شود ، می توانید جلسه قلیان را شروع کنید. کل فرایند احتراق فقط 5 تا 6 دقیقه طول می کشد.

بیشتر دوستداران قلیان اعتراف می کنند که این فرایند بهترین روش برای روشن کردن زغال است. هنگام استفاده از مشعل می توانید از عطر و طعم اصیل ذغال طبیعی قلیان لذت ببرید.

مدل های این مشعل ها در بازار ، از ویژگی خاموش کردن خودکار برخوردار نیستند. بدون شک این مشعلها مؤثرترین راه در بین روش های احتراق هستند.

نتیجه

باید انواع مختلفی از ذغال را برای سلیقه های مختلف امتحان کنید. برخی از آنها سریع زغال چوب قلیان را روشن می کنند در حالی که برخی دیگر ذغال طبیعی هستند. سریع آن ها بو و بوی شیمیایی می بخشد اما برای مبتدیان بهترین هستند. زغال های طبیعی بدون بو هستند اما برای روشن شدن زمان زیادی را می گیرند.